İçeriğe geç

Şirket Profili

Erkoç, hayvancılıkla ilgili tıbbi malzemeler konusunda Türkiye ve Dünya’da yenilikleri eş zamanlı olarak takip eden, çevreye ve insana zarar vermeyen ürünleri bünyesinde barındıran sektörün deneyimli ve öncü kuruluşlarından biridir.

Tamamı konusunun uzmanı dinamik ve deneyimli kadrosuyla İstanbul merkez olmak üzere yurt çapında yaygın temsilcilik ve dağıtım ağıyla veteriner ve çiftliklerin bir numaralı tercihi olmaya çalışmaktadır.

Erkoç, veteriner hekimlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap verecek yeniliklerle ürünlerini sürekli geliştirmekte ve bu şekilde piyasanın içinde yaşayan canlı bir varlık haline gelip beklentileri en üst düzeyde karşılamaktadır.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, vizyonumuz ise ciddi güvenilir, teknolojiyi yakından takip eden, kurumsal hüviyetinden ödün vermeyen bir şirket olmaktır. Uluslararası pazarda başarısı kanıtlanmış naturel ilaçları, aşı, alet ve ekipmanları Erkoç’ tan temin edebilirsiniz! İhtiyacınıza uygun ve maliyet baskısı yapmayan medikal malzemeler hayvancılık faaliyetlerinizi daha kârlı hale getirecek. Önleyici ve tedavi edici yenilikçi ürünler çiftliklerinizin verimini arttıracak. Zamanında ve doğru teslim edilen malzemeler iş yükünüzü hafifletecek.

Hayvancılık sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip Erkoç, güçlü temsilcilikleri ile siz veteriner hekimlerin ve çiftlik sahiplerinin yenilikçi ve modern ortağıdır.